Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Łukaszów - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

109 000 zł1 400 m² 77,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łukaszów, działka, sprzedaż. Działka pod zabudowę usługową O pow. 1400 m2. Idealna pod: * handel samochodami używanymi * mechanika pojazdowa / wulkanizacja * skład węgla * wynajem sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 672 m² 71,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łukaszów, działka, sprzedaż. Działka pod zabudowę usługową O pow. 1672 m2. Idealna pod: * handel samochodami używanymi * mechanika pojazdowa / wulkanizacja * skład węgla * wynajem sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Niedźwiedzice

Niedźwiedzice(Łukaszów + 13 km)

99 000 zł2 500 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości prezentuje; wyjatkową 25- arowa działka W spokojnej okolicy! W malowniczej miejscowości jakiej są Niedźwiedzie Działka o powierzchni 2500 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Miłogostowice

Miłogostowice(Łukaszów + 23 km)

194 400 zł1 620 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 3 działki budowlane W miłogostowicach Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Miłogostowicach gmina Kunice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chróstnik

Chróstnik(Łukaszów + 25 km)

165 000 zł3 500 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chróstnik działka - 35 ar przy głównej drodze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 35 arów w centralnej części miejscowości przy drodze wojewódzkiej przebiegającej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małuszów

Małuszów(Łukaszów + 20 km)

289 000 zł3 761 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Małuszów - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw333, w świetnie skomunikowanej lokalizacji o wysokim potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bukowna

Bukowna(Łukaszów + 16 km)

83 790 zł931 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w pięknej i malowniczej wsi bukowna pomiędzy Lubinem a Legnicą. Działki O numerach: 197/19 o pow. 9,31 ara - cena 83 790 zł 197/12 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pomocne

Pomocne(Łukaszów + 18 km)

200 000 zł24 800 m² 8,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości-Apartament Małgorzata Świetłowicz   Działka rolna pod inwestycję/fotowoltaika Do sprzedania działka rolna o powierzchni 24 800 m2 (IV klasa gruntu) usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Legnica

Legnica(Łukaszów + 16 km)

169 000 zł1 800 m² 93,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze okazja polecamy Teren dla osoby prywatnej lub dla inwestora. Działka budowlana o powierzchni 18 a, położona w Ulesiu , tylko 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Nowa Wieś Złotoryjska

Nowa Wieś Złotoryjska(Łukaszów + 13 km)

989 000 zł74 819 m² 13,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Poszukujesz nieruchomości gdzie możesz się rozwinąć i stworzyć swój biznes. Uprawa ziół, zrobienie małej agroturystyki a może sala weselna z pokojami do wynajęcia? Zapraszam Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Muchów

Muchów(Łukaszów + 20 km)

280 000 zł5 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Witamy w ogłoszeniu biura nieruchomości Mały Domek! Z przyjemnością przedstawiamy niezwykłą okazję w uroczej miejscowości Muchów - sporą działkę budowlaną, która ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Budziwojów

Budziwojów(Łukaszów + 6 km)

69 000 zł1 173 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej nr 157/7 o powierzchni 1173m2, położonej w początkowej części wsi Budziwojów, ok. 5 km od miasta Chojnów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij